Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie aktywnego konto klienta.


Co otrzymasz?

Uczestnicząc w programie zbierasz i wymieniasz punkty na bony w naszym sklepie.


Jak są naliczane punkty?

Za każde wydane 10zł w naszym sklepie otrzymujesz 1 punkt o równowartości 0,50zł. Punkty za zakup są naliczone automatycznie w momencie zamknięcia i wysłania paczki. Status zamówienia musi być oznaczony jako zamówienie „dostarczone”.


Wymiana punktów

Punkty należy wymienić na bony w panelu „Moje punkty lojalnościowe” na koncie Klienta. Punkty można wymienić przy minimalnej wartości bonu 30zł.


Wysyłka produktów

Wysyłki otrzymanych tą drogą produktów dokonujemy tylko i wyłącznie z kolejnym zamówieniem na minimalną kwotę 50zł.


RABATY

Rabaty okazyjne będą dostępne przy użyciu specjalnych KODÓW RABATOWYCH, o których Klienci będą informowani zakładce „Moje bony” oraz na naszym Fanpage'u na Facebook'u:  https://www.facebook.com/tkanstyl/

Rabaty nie sumują się.

Rabaty nie obejmują towarów promocyjnych i z wyprzedaży oraz wysyłek.Wszelkie materiały graficzne dostępne na stronie stanowią wyłączną własność właściciela niniejszego sklepu i jego partnerów biznesowych. Materiały te chronione są prawem autorskim. Kopiowanie bez zgody właściciela materiałów jest surowo zabronione.