Kordonki

Kordonek ma zastosowanie w szydełkowaniu i haftowaniu. Nici z kordonek są przeważnie wytwarzane z bawełny merceryzowanej, następnie są skręcane i nawijane na szpulkę. Robótki ręczne stają się łatwiejsze, kiedy jest ona trwała i gładka. Do czego nadaje się kordonek? Sprawdzi się świetnie do wykonania pasków, kapeluszy, kamizelek, bluzek oraz czap...

Kordonek ma zastosowanie w szydełkowaniu i haftowaniu. Nici z kordonek są przeważnie wytwarzane z bawełny merceryzowanej, następnie są skręcane i nawijane na szpulkę. Robótki ręczne stają się łatwiejsze, kiedy jest ona trwała i gładka. Do czego nadaje się kordonek? Sprawdzi się świetnie do wykonania pasków, kapeluszy, kamizelek, bluzek oraz czapeczek. Dzięki temu nasza pociecha albo wnuczkowie mogą nosić piękne elementy ubioru. Wyczarować można z niego również piękne koronki, serwetki, paski, kołnierzyki i firanki, co stanowi doskonały element dekoracji wnętrza mieszkania. Kordonek dobrze sprawdzi się w tworzeniu ozdób na choinkę oraz na Wielkanoc, doskonale urozmaicając stół. Różnorodność kolorów i grubości kordonka pozwala realizować przeróżne projekty, które zachwycają każdą osobę. W sklepie dostępne są produkty producenta Ariadna, DMC oraz YarnArt.

Więcej

Kordonki Znaleziono 124 produktów.

Podkategorie

  • Ariadna

    Kordonek Ariadna - oferta

    Do czego nadaje się kordonek? Sprawdzi się świetnie do wykonania pasków, kapeluszy, kamizelek, bluzek oraz czapeczek. Dzięki temu nasza pociecha albo wnuczkowie mogą nosić piękne elementy ubioru. Wyczarować można z niego również piękne koronki, serwetki, paski, kołnierzyki i firanki, co stanowi doskonały element dekoracji wnętrza mieszkania. Kordonek dobrze sprawdzi się w tworzeniu ozdób na choinkę oraz na Wielkanoc, doskonale urozmaicając stół. Różnorodność kolorów i grubości kordonka pozwala realizować przeróżne projekty, które zachwycają każdą osobę. W sklepie dostępne są produkty producenta Ariadna.

  • YarnArt
  • Limol
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 124 elementów

Wszelkie materiały graficzne dostępne na stronie stanowią wyłączną własność właściciela niniejszego sklepu i jego partnerów biznesowych. Materiały te chronione są prawem autorskim. Kopiowanie bez zgody właściciela materiałów jest surowo zabronione.