SCHACHENMAYR

Marka Schachenmayr od 1822 r. produkuje ręcznie tkane przędze oraz inspiruje pokolenia.To marka, która pomaga ludziom na całym świecie odkrywać ich kreatywność i ekspresję.Gama wysokiej jakości przędz, tysiące wzorów i innowacje skoncentrowane na konsumentach są poświęcone na tworzeniu kreatywnych chwil. Świeże inspiracje, innowacje i jakość spr...

Marka Schachenmayr od 1822 r. produkuje ręcznie tkane przędze oraz inspiruje pokolenia.To marka, która pomaga ludziom na całym świecie odkrywać ich kreatywność i ekspresję.Gama wysokiej jakości przędz, tysiące wzorów i innowacje skoncentrowane na konsumentach są poświęcone na tworzeniu kreatywnych chwil. Świeże inspiracje, innowacje i jakość sprawdzana jest specjalnie dla początkujących i doświadczonych rzemieślników, dla każdego pokolenia. Kompletny wybór przędz i wzorów Schachenmayr poświęcony jest tworzeniu kreatywnych chwil. Dzięki bogatej historii ponad 190 lat, Schachenmayr ma doświadczenie w produkcji wysokiej jakości wyrobów. Szerokie gamy wysokiej jakości przędz i wzorów przyciągają zarówno początkujących, jak i bardziej utalentowanych rzemieślników, oferując klasyczny i nowoczesny styl, który zaspokoi każdy gust.

Więcej

SCHACHENMAYR Znaleziono 86 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 86 elementów

Wszelkie materiały graficzne dostępne na stronie stanowią wyłączną własność właściciela niniejszego sklepu i jego partnerów biznesowych. Materiały te chronione są prawem autorskim. Kopiowanie bez zgody właściciela materiałów jest surowo zabronione.