Sznurek Bawełniany/Makrama

Sznurek bawełniany ma zastosowanie głównie przemysłowo odzieżowe, a więc idealnie sprawdzi się dla miłośników dziergania i domowych robótek. Dzięki najwyższej jakości materiałów jest miękki i przyjemny w dotyku. Każdy sznurek pomimo innego składu i koloru ma podobne cechy, a więc najwyższą jakość, piękne barwy i niską cenę. Niezwykłe kombinacje ...

Sznurek bawełniany ma zastosowanie głównie przemysłowo odzieżowe, a więc idealnie sprawdzi się dla miłośników dziergania i domowych robótek. Dzięki najwyższej jakości materiałów jest miękki i przyjemny w dotyku. Każdy sznurek pomimo innego składu i koloru ma podobne cechy, a więc najwyższą jakość, piękne barwy i niską cenę. Niezwykłe kombinacje kolorów oraz delikatne przejścia pomiędzy poszczególnymi odcieniami sprawią, że tworzenie różnego rodzaju ozdób i akcesoriów nie będzie nudne, a wręcz przeciwnie stanie się Twoją pasją i ciekawym zajęciem na długie jesienne i zimowe wieczory. Wystarczy trochę cierpliwości i odrobinę fantazji i stworzysz przepiękne torby, kosze, dywaniki, podkładki i inne domowe przedmioty, a także wspaniałą i oryginalną biżuterię. Niebanalne wyroby będziesz mogła podarować swoim bliskim na święta lub inną okazję. Sznurek jest bardzo sprężysty, co ułatwi Ci pracę i pozwoli sprawnie wykonać wymarzone rzeczy. W ofercie naszego sklepu posiadamy sznurki bawełniane dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Są niezwykle łatwe w dzierganiu i szydełkowaniu. Wystarczy trochę precyzji i w pół godziny możemy wyczarować, co tylko chcemy. Nasz sklep ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy całą gamę różnych rodzajów sznurka, aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie.

Więcej

Sznurek Bawełniany/Makrama  W tej kategorii nie ma produktów.


Wszelkie materiały graficzne dostępne na stronie stanowią wyłączną własność właściciela niniejszego sklepu i jego partnerów biznesowych. Materiały te chronione są prawem autorskim. Kopiowanie bez zgody właściciela materiałów jest surowo zabronione.