Nako

Nako jest ciepłą, turecką włóczką zawierającą 49% wełny doskonałego gatunku i 51% akrylu, co oznacza, że jest miękka i przyjemna w dotyku. Jest znana i lubiana przez dziewiarki w wielu krajach na całym świecie. Każda włóczka Nako pomimo innego składu i koloru ma podobne cechy, a więc najwyższą jakość, piękne barwy i niską cenę. Można prać ją w 3...

Nako jest ciepłą, turecką włóczką zawierającą 49% wełny doskonałego gatunku i 51% akrylu, co oznacza, że jest miękka i przyjemna w dotyku. Jest znana i lubiana przez dziewiarki w wielu krajach na całym świecie. Każda włóczka Nako pomimo innego składu i koloru ma podobne cechy, a więc najwyższą jakość, piękne barwy i niską cenę. Można prać ją w 30 stopniach. Niezwykłe kombinacje kolorów oraz delikatne przejścia pomiędzy poszczególnymi odcieniami sprawią, że robienie na drutach nie będzie nudne, a wręcz przeciwnie stanie się Twoją pasją i ciekawym zajęciem na długie jesienne i zimowe wieczory. Powstała dzianina będzie naprawdę robić wrażenie. Włóczka idealnie sprawdzi się do wyrobu swetrów, czapek, szalików, rękawiczek oraz różnych akcesoriów domowych. Wystarczy trochę umiejętności i pomysłu i wykonasz piękne ubrania lub ozdoby świąteczne, które możesz podarować swoim bliskim jako świąteczny prezent. W ofercie naszego sklepu posiadamy całą gamę różnych grubości i kolorów włóczki Nako. Nasz sklep ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy całą gamę różnych rodzajów włóczki, aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej

Nako Znaleziono 239 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 239 elementów

Wszelkie materiały graficzne dostępne na stronie stanowią wyłączną własność właściciela niniejszego sklepu i jego partnerów biznesowych. Materiały te chronione są prawem autorskim. Kopiowanie bez zgody właściciela materiałów jest surowo zabronione.