Ariadna

Kordonek Ariadna - oferta

Do czego nadaje się kordonek? Sprawdzi się świetnie do wykonania pasków, kapeluszy, kamizelek, bluzek oraz czapeczek. Dzięki temu nasza pociecha albo wnuczkowie mogą nosić piękne elementy ubioru. Wyczarować można z niego również piękne koronki, serwetki, paski, kołnierzyki i firanki, co stanowi doskonały element dekorac...

Kordonek Ariadna - oferta

Do czego nadaje się kordonek? Sprawdzi się świetnie do wykonania pasków, kapeluszy, kamizelek, bluzek oraz czapeczek. Dzięki temu nasza pociecha albo wnuczkowie mogą nosić piękne elementy ubioru. Wyczarować można z niego również piękne koronki, serwetki, paski, kołnierzyki i firanki, co stanowi doskonały element dekoracji wnętrza mieszkania. Kordonek dobrze sprawdzi się w tworzeniu ozdób na choinkę oraz na Wielkanoc, doskonale urozmaicając stół. Różnorodność kolorów i grubości kordonka pozwala realizować przeróżne projekty, które zachwycają każdą osobę. W sklepie dostępne są produkty producenta Ariadna.

Więcej

Ariadna Znaleziono 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Wszelkie materiały graficzne dostępne na stronie stanowią wyłączną własność właściciela niniejszego sklepu i jego partnerów biznesowych. Materiały te chronione są prawem autorskim. Kopiowanie bez zgody właściciela materiałów jest surowo zabronione.