Nity Znaleziono 5 produktów.

 • Oczekiwanie na dostawę

  Nit mosiężny płaski do spodni jest używany jako element ozdobny dżinsów i podobnej odzieży,a także służy do wzmocnienia szwów. Zalecamy wcześniejsze przebicie materiału.Nit wykonany jest z mosiądzu. Wielkość nitu 9,4 mm. Górna część gładka,bez przetłoczeń, w kolorze starego mosiądzu. Opakowanie zawiera 10 sztuk.

  18,00 zł
 • W magazynie

  Nit mosiężny z wytłoczeniem gwiazd do spodni jest używany jako element ozdobny dżinsów i podobnej odzieży,a także służy do wzmocnienia szwów. Zalecamy wcześniejsze przebicie materiału.Nit wykonany jest z mosiądzu. Wielkość nitu 9,4 mm. Górna część tłoczeniem gwiazd, w kolorze starego mosiądzu.Opakowanie zawiera 10 sztuk.

  18,00 zł
 • Oczekiwanie na dostawę

  Nit mosiężny płaski do spodni jest używany jako element ozdobny dżinsów i podobnej odzieży, a także służy do wzmocnienia szwów. Zalecamy wcześniejsze przebicie materiału. Nit wykonany jest z mosiądzu. Wielkość nitu 9,4 mm. Górna część gładka, bez przetłoczeń, w kolorze srebra. Opakowanie zawiera 10 sztuk.

  14,00 zł
 • W magazynie

  Nit mosiężny do spodni jest używany jako element ozdobny dżinsów i podobnej odzieży, a także służy do wzmocnienia szwów. Zalecamy wcześniejsze przebicie materiału. Nit wykonany jest z mosiądzu. Wielkość nitu 9,4 mm. Górna część z wytłoczeniem w gwizdki w kolorze srebra. Opakowanie zawiera 10 sztuk.

  18,00 zł
 • W magazynie

  Nity dwuczęściowe o wymiarach 3,6x4,5x7 / 3,2x8x7mm nadają się do łączenia materiałów np. metalowych elementów w teczkach, zamków, etui itp. Nity są wykonane ze stali z wykończeniem niklowym. Opakowanie zawiera 20szt.

  22,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Wszelkie materiały graficzne dostępne na stronie stanowią wyłączną własność właściciela niniejszego sklepu i jego partnerów biznesowych. Materiały te chronione są prawem autorskim. Kopiowanie bez zgody właściciela materiałów jest surowo zabronione.